apps-preview.pl

Najciekawsze aplikacje mobilne

Trim & Tone – program do przycinania/łączenia utworów muzycznych

Tym razem prezentujemy coś dla tych, którzy mają problem ze skróceniem utworu muzycznego tak, by nadawał się na dzwonek w telefonie. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, bez 150 opcji, robi to, co do niej należy i wychodzi jej to bardzo dobrze.
Ekran główny prezentuje się w ten sposób:
TRIM&TONE

Audio Editor: po wybraniu, wyświetla nam się lista naszych plików muzycznych, szukamy właściwego, wybieramy i… (o tym pod obrazkiem).
MyTones: lista skróconych przez nas plików.
Append Audio: sklejanie kawałków lub utworów. Po prostu dodajemy jeden do drugiego.
Record: nagrywanie głosu. Po wybraniu tej opcji, możemy nagrać coś przez dyktafon.

 

I jak to wszystko wygląda…
TRIM&TONE widok

Od góry: po wybraniu utworu muzycznego, który chcemy skrócić, wyświetla on się tak jak widać na pierwszym obrazku, Z lewej przyrząd do wybierania miejsca początkowego, z prawej miejsca końcowego. Możemy też wpisać ręcznie dokładnie (dół ekranu) z dokładnością do 1/100 sekundy. Drugi obrazek przedstawia już wycięty kawałek, trzeci wycięte dwa, by na obrazku nr 4 dodać je w opcji Append -> obrazek nr 5.
Utwory wyciąłem równo (pierwszy od początku do 30 sekundy; drugi od 30-ej do 45-ej) i po złożeniu nie ma żadnych wcięć, skoków itp. Kawałek jest płynny. Jak wygląda prezentuje ostatni screen.

Zalety- prosta obsługa
- podstawowe narzędzia
- bezbłędna praca
- brak reklam
Wady
- nie znalazłem

Trim & Tone

Trim & Tone – program do przycinania/łączenia utworów muzycznych
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Kategoria: Android, Muzyka
  • Marcin z forum o tabletach

    Witam, też zgadzam się z tym, że takie apki z kilkoma opcjami służącymi do osiągnięcia konkretnego celu są najlepsze – choć w tym wypadku może przydałaby się jeszcze opcja do automatycznego szukania „pętli” (loopa). Nie trzeba by było kombinować z ustawianiem przycięcia co do ułamków sekundy, jeśli chcemy by jakiś krótki kawałek po prostu leciał sobie w kółko.

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczono *

*

Current month ye@r day *