apps-preview.pl

Najciekawsze aplikacje mobilne

Hungry Shark Evolution

Tym razem recenzja gry Hungry Shark Evolution, w której wcielamy się w postać rekina, którego zadaniem jest walka o przetrwanie przed upłynięciem czasu. Aby czas nie upłynął, a żeby go przybywało, należy żywić się rybami, płaszczkami, innymi rekinami, krabami i… ludźmi :)

Widok po wejściu do gry:
Hungry Shark [widok główny]

Help, czyli objaśnienia funkcji występujących w grze, info o twórcach gry, krótkie info o grze i strona www twórców.
Evolve, czyli nasze rekiny i ich rozwój:
Hungry Shark [rekiny i modyfikacje]

Za zdobyte podczas rozgrywki pieniądze ulepszamy naszą „rybkę”. Zwiększamy siłę zgryzu, szybkość oraz rozmiar. Po dojściu do 10 poziomu mamy możliwość zmiany rybki na lepszą. Możemy też zrobić to od razu, jeśli kogoś stać, bo gra opiera się na mikropłatnościach i tak, by kupić prawie najlepszego rekina musimy wydać 70 zł, zaś chcąc największego, zatem najlepszego, należy liczyć się z obciążeniem karty kredytowej na kwotę 175 zł. Osobiście w tej chwili mam drugiego rekina; trzeci jest za 6000 monet, a gdybym jednak chciał go mieć na już teraz, to musiałbym uiścić opłatę w wysokości 70 zł. Chyba jednak wolę trochę dłużej pograć… ;)
Statystyki:
Hungry Shark [statystyki]

Moje rekordy, wykonane misje i muzeum, czyli dokładniej mój połów, mianowicie co zjadłem w jakiej ilości wraz z podaniem poziomu niebezpieczeństwa i wysokości nagrody.

Ustawienia:
Hungry Shark [ustawienia]

Innymi słowy wybór sterowania (G-sensor, dotyk) wraz z ustawieniem czułości i kalibracja akcelerometru. Można także w(y)łączyć dźwięk.

Krótka zajawka z gry:

Meduzy i bomby należy oczywiście omijać. Ja na nie wpłynąłem celowo.
Na początku należy także unikać płaszczek. Mój rekin już akurat może się nimi żywić, ale pierwszemu wystarczy zetknięcie się z płaszczką i już jest martwy. Należy także unikać większych rekinów oraz uważać na inne niebezpieczeństwa, które sami odkryjecie w grze.
Przyspieszanie rekina odbywa się po przytrzymaniu palca na ekranie dotykowym.

Podsumowanie

Gra nowa, wyszła kilka dni temu, lecz potrzebowałem właśnie tych kilku dni, by mieć jakiś ogląd.
Jedna z lepszych aplikacji rozrywkowych tego typu, w które grałem. Bardzo ładna grafika, dobre sterowanie. Trochę przesadzone kwoty w mikropłatnościach – gdyby to było 10-20 zł za rekina to rozumiem, ale 70 i 175?! Trochę dużo. Dokładniej najlepszy kosztuje 750 szmaragdów, a by móc go kupić musimy wybrać zakup 900 kamieni, czyli owe 175 zł.
Ogółem gra fajna. Płacić nie trzeba, bo możemy osiągnąć to sami, lecz większym nakładem czasu.

Hungry Shark Evolution
Wpis zrealizowany przy udziale Samsunga Galaxy SIII z Androidem 4.1.2.

Hungry Shark Evolution
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Kategoria: Android, Rozrywka

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola oznaczono *

*

Current month ye@r day *